Podziękowanie Sołtysa Stanisława Muszyńskiego

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Przez ostatnie dwa miesiące wszyscy mieszkańcy naszej miejscowości zauważyli, intensywne prace na jednej z ważniejszych dróg we wsi: od kościoła w kierunku Rogi - góra. Z radością informuję, że prace zostały już zakończone. Przy okazji chciałem poinformować, że nowa droga powstała, dzięki funduszom (w wysokości 500 tys. zł.), pozyskanym przez gminę z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na zadanie:
Usunięcia skutków klęsk żywiołowych w infrastrukturze komunalnej dotyczącej jednostek terytorialnych, jakie miały miejsce w latach ubiegłych na odbudowę drogi gminnej nr 14971R(k. kościoła w Rogach)”. Łączna kwota przeznaczona na to zadanie wyniosła ponad 1 mln. zł.

Remont drogi spowodował liczne utrudniania w ruchu komunikacyjnym. Przepraszam wszystkich użytkowników drogi za te kłopoty. Jednocześnie chciałbym bardzo serdecznie podziękować  wszystkim mieszkańcom wsi za wyrozumiałość i cierpliwość. W szczególności zaś tym, którzy podeszli do sprawy z dużym zrozumieniem i dzięki którym udało się dokonać remontu, w takim przebiegu drogi jak obecnie istnieje. Dziękuję również pracownikom Urzędu Gminy w Miejscu Piastowym za pozyskanie środków, zaangażowanie i pracę przy tej inwestycji.

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Copyright © 2019 www.rogi.org.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Projekt i realizacja Maksymilian Kowalski